Sušienkovo

Zdravé pamlsky a holistické konzervy v BIO kvalite, prírodná kozmetika a doplnky výživy

Kvalitné mäso z voľného chovu

Psy sú mäsožravci a mäso by malo tvoriť základ ich jedálnička. Preto v Sušienkove dbajú na to, aby bolo základnou a najväčšou zložkou každej jednej fajnotky. Ešte viac ale dbajú na to, odkiaľ mäso pochádza. Všetky zvieratá, z ktorých mäsko používajú, pochádzajú z voľnéhochovu alebo prírody, sú kŕmené výhradne prirodzenou stravouz bez antibiotík či iných látok. Majú za sebou šťastný život, kde sa celé dni pásli na lúkach a pobehovali vo voľných výbehoch. Sušienkovo podporuje farmárov a združenia z ČR, ktoré ešte nezabudli, ako sa majú k zvieratám a prírode chovať. 

BIO & EKO dog products

Zelenina, ovocie a bylinky ako za starých čias

Mäsová zložka je vo fajnotkách doplnená čerstvou zeleninou, ovocím a bylinkami. Tá pochádza taktiež od lokálnych pestovateľov a farmárov z ČR a Slovenska. Sú skvelým dôkazom toho, že ak sa chce, tak sa dá pestovať čokoľvek ako kedysi, bez umelého hnojiva, pesticídov a iného nezmyselného chemického koktejlu, ktorý sa potom dostáva a ukladá do samotného plodu. Z ďaleka k nim cestujú len chia semiačka a olivový olej, no aj ten boli osobne nájsť v Toskánsku. Rodina, ktorá ho vyrába, sa tomu venuje už niekoľko generácii. 

Zdravie a normy na prvom mieste

Pri výrobe dodržiavajú poctivú receptúru a vysokú kvalitu surovín v human-grade kvalite (kvalitné suroviny určené k spotrebe ľudí) . Dbajú na všetky potrebné normy a smernice EÚ, ako výrobca kŕmnych zmesí sú v ČR registrovaní pod číslom CZ 801606-01.
Všetky receptúry zostavovali v spolupráci so skúsenými veterinármi a odborníkmi na stravovanie zvierat. Produkty Sušienkovo majú preto vyvážený pomer potrebných živín zohľadňujúci potreby chlpáčov.

Vybrali sme pre vás...

Malá ochutnávka z mňamiek:

Divá sviňa

Zdravé sušienky z diviakov žijúcich v Opavských lesoch neobsahujú žiaden lepok, dochucovadlá, konzervanty, či iné nezmysly! Divá Sviňa, ktorú si ručne vyrábajú v ich pekárni, je zložená z voľne žijúceho Diviaka (70 %), ktorý je veľmi výživný a zdravý. Jeho chuť je podporená malinami, doplnená o sušené jablká, amarant, štipku ryžovej múky a ľanovésemiačka. Kľúčové vitamíny, minerály a antioxidanty dodávajú (nimi spracované bylinky) petržlenová vňať, list púpavy, žihľava dvojdomá, mäta pieporná a olivový olej z Toskánska. Sušienky obsahujú 22,5 % tukov a preto sú vhodne pre aktívne psy na rýchle doplnenie energie.  
Iné varianty: Kravina, Divočina, Losie Bobky, Bezmäso

Hovädzina

100 % sušené stejky z voľne pasúcich sa býkov stejkového plemena Aberdeen Angus, navyše obohatené o vitamín C! Ochutnaj túto lahodnú BARF fajnotku, ktorú pripravujú a spracovávajú v ich pekárni z výhradne vyzretého mäsa plného bielkovín. Žuvaním sušeného mäsa si chlpáči posilňujú svoje ďasná a chrup, a zároveň si tak čistia zuby. 
Varianty: Morské hody (100% sušené sardinky a filety z makrely)

Mäsíčko

Toto šťavnaté holistické Mäsíčko v konzerve je nielen ideálnym plnohodnotným krmivom, ale aj vhodným doplnkom stravy. Všetky produkty Sušienkovo sú bez umelých prísad, dochucovadiel, konzervantov či iných nezmyslov. Taktiež neobsahujú lepok ani obilniny! 
Varianty: Zverina, Rybacina

Kozmetika + zdravie

Prírodná kozmetika obsahuje výhradne neškodlivé zložky z prírody, akými sú prírodné oleje, extrakty, či sušené kvety. Kozmetika je tak veľmi šetrná k srsti a pokožke, výživuje ju a chráni pred nepriaznivým počasím.