Ako to všetko začalo...

Prečo obchod pre psov? To koho napadlo?! Prečo, načo, začo, s kým .. ?

Otázok veľa, odpoveď jedna :). Za všetko môže ONA, naša staffordka Jessa.

Ahojte! Asi by sa patrilo predstaviť :). Ja som Ema, ja Martin a ja Jessa, haf!

Ale vráťme sa na začiatok. Chceli sme si vziať psa, a tak nám osud priplietol do cesty ročnú staffordku. Život sa nám od základu zmenil. Dlhé prechádzky v lese, ísť kúsok peši, aj keď je 10 stupňov pod nulou, premýšľať zrazu nad kvalitou krmiva, aby sme jej neublížili a aby jej chutilo, utierať packy od blata či snehu, bojovať pri sprchovaní a potom umývať celú kúpeľňu od chlpov :) a veľa ďalších úsmevných, no aj vážných momentov.

Veľmi rýchlo sme si ju obľúbili a stala sa plnohodnotným členom našej rodiny. A keďže každý člen rodiny spí v pohodlnej posteli, rozhodol som sa vyrobiť jej posteľ. Jessa si postieľku obľúbila, a tak sme sa rozhodli ponúknuť takéto pohodlíčko aj iným chlpáčom. Časom mi skrsol v hlave nápad na stojan na misky, keď som videl Jessu naháňať misku so žrádlom po celej chodbe. A ten rááámus...

Prešiel nejaký čas a ja som si uvedomila, čo by ma bavilo. Od kedy sme si vzali Jessu, začala som sa viac zaujímať o jej stravu. Videla som na nej tie zmeny, keď sme z nekvalitného komerčného krmiva postupne prechádzali na krmivo zložením kvalitnejšie.

Preto sme sa rozhodli otvoriť pre vás obchod, v ktorom vám neponúkneme nekvalitné krmivo či lacnú umelú vec, čo sa tvári ako kostička na žuvanie, len aby sme veľa zarobili. My sme vznikli pre to, aby sme vám ponúkli to najlepšie, čo môžeme, bez chémie, umelých prísad a všetkého zlého, čo by nemalo byť v strave vášho psa. Veď sami časom uvidíte, ako to psíkovi prospieva, takisto ako my, ľudkovia, keď sa stravujeme zdravo, cítime sa lepšie. Pri psíkoch platí jedna rovnica: ušetríš na krmive = priplatíš u doktora, a opačne: priplatíš za kvalitu = ušetríš a psík bude spokojný :).